Projekty wnętrz, interior designer

Projekty wnętrz prywatnych czy publicznych to sztuka znalezienia jedynego w swoim rodzaju układu przestrzeni, światła, rozwiązań i atmosfery najwłaściwszych danemu wnętrzu i jego właścicielom.

Pomagamy w realizacji tych marzeń wykorzystując nasze kilkunastoletnie  doświadczenie, nieograniczone możliwości jeśli chodzi o pomysły, wiedzę, naszą kre...

Projekty wnętrz prywatnych czy publicznych to sztuka znalezienia jedynego w swoim rodzaju układu przestrzeni, światła, rozwiązań i atmosfery najwłaściwszych danemu wnętrzu i jego właścicielom.

Pomagamy w realizacji tych marzeń wykorzystując nasze kilkunastoletnie  doświadczenie, nieograniczone możliwości jeśli chodzi o pomysły, wiedzę, naszą kreatywność. Uwzględniamy zasadę, że najprostsze pomysły są najlepsze i bierzemy pod uwagę prawo człowieka do indywidualnych upodobań.

Prowadzimy pracę od koncepcji, wizualizacji, poprzez dobór materiałów i poszczególnych elementów a na nadzorze skończywszy. Pracujemy zarówno nad wnętrzami prywatnymi jak i użyteczności publicznej. Nie specjalizujemy się w jakimś konkretnym stylu, staramy się dopasować do wymogów klientów.

Są to wnętrza zarówno nowoczesne jak i wiejsko-prowansalskie czy w stylu Art Deco zawsze jednak ciepłe - nie gustujemy we wnętrzach chłodnych i bezosobowych.

Współpracujemy z ekipami wykonawczymi-po zakończeniu naszych prac dajemy projekt do wyceny i możecie Państwo zadecydować, z którą ekipą chcecie współpracować. Posiadamy również stolarza sprawdzonego i ekonomicznego jak na obecne warunki rynkowe.

W przypadku zainteresowania nasza ofertą -spotykamy się z Państwem i rozmawiamy o rozwiązaniach Wam pasujących, następnie robimy rysunki koncepcyjne. W dalszym etapie pracujemy wspólnie z Państwem nad koncepcją, wykonujemy rysunki dla wykonawców. Jednocześnie jeździmy i wybieramy glazurę, oświetlenie, meble, wszystko, co jest konieczne do projektu.

Cena projektu jest uzależniona od metrażu pomieszczeń i obejmuje nadzór jeśli budowa jest na terenie Łodzi . Posiadamy dużo realizacji zarówno domów jak i mieszkań na terenie całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii Projektowanie wnętrz -Interior Designer umieszczonej na naszej stronie.

Projektant wnętrz Łódź zaprasza do kontaktu we wszystkich sprawach dotyczących projektowania wnętrz, mebli i innych projektów:

beainterior@gmail.com

beamsoffice@gmail.com

lub telefoniczny

+48 798526322

Projektant Wnętrz Łódź

Beams Beata Gramsz

91-165 Łódź

ul. Laserowa 5

Działamy na terenie całej Polskie ze szczególnym uwzględnieniem miast Łódź i Warszwa - projektant wnętrz Łódź i projektant wnętrz Warszawa - zapraszamy do współpracy!

Więcej

Projekty wnętrz, interior designer Jest 27 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów